Povídky

Kdo chce, ať čte. Kdo nechce, ať odejde a nerozhlašuje, že nechce, neboť na to nikdo není zvědavý. Vaše kukajda

Novinky

splněné přání

Ten, který tu nemá co dělat - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1910":
Mystery
nevim, jestli je tvoje povídka brak. Zatím se mi to moc nezdá. Ale co mě upřímně rozčiluje, že tu vůbec nic nepřibývá! VSTÁVAT A PSÁT!
Sseth
zamiešať Harryho do tejto poviedky bol určite dobrý nápad, myslím, že si tým zaujala okrem mňa aj mnoo ostatných čitateľov, všimol som si v kapitole zopár chýb, ale tie mi moc nevadili, hlavne pokračuj, už sa teším na tvoju ďalšiu kapitolu ktorá bude očividne zaujímavá, takže len pekne píš smiley
kukajda
Nevidím v tom problém:-) Děkuju, za pochvalné komenty. Díky nim už mám velký kus z další kapitoly a možná ji brzy dopíšu.
aly
super.je to bomba už se moc těším na další kapitolku. pokud se chceš podívat na můj blog tak tady je adresa alyma.blog.cz a ještě něco můžu se s tebou spřátelit ? smiley
Sherina
že se tam objeví Harry mě napadlo už když sem si přečetla nadpis :) jsem docela zvědavá, jak se tam dostal a co řekne Sam ... dál se těším jak to bude dál, jestli Harryho přítomnost způsobí nějaký zvrat...prostě celkově co s ním tam zamýšlíš :)
E.K
Hehe, než k tomu vůbec něco napíšu, musím říct, že kdybys mi to na blog nenapsala, ani bych si toho nevšimla :) Mno a teď tedy k samotné povídce. Jak už tu říkala Lianne (vždycky musí být první!! :/ :D, nudné to rozhodně není. Četlo se mi to překvapivě dobře, svižně to odsýpalo a to i přes to, že žádných zásadních zvratů jsme se nedočkali. Přímá řeč skoro nebyla, což je na jednu stranu škoda, ovšem Sam není nějak moc hovorná postava, takže to nevadilo. Pravopis na první pohled v pořádku; konec vážně dobrý, dle mě ukončeno v pravou chvíli. No a to je asi vše, dneska nemám moc rýpavou náladu...jen tak dál ;)
Lianne
Není špatná :)Nepřetéká možná strhujícími a napínavými momenty, ale nudná není. Opět se tu sice setkávám s nebelvírskými a Poberty v podobě, jak je já sama moc nemusím ("zlí a oškliví, šikanující několik nešťastníků, zatímco celá škola nadšeně skanduje"), ovšam toto schéma se objevuje tak často, že snad ani nemá smysl něco namítat. Malilinko bych se zamyslela nad zmijozelskými prvňáky, kteří "urazí" nebelvírské čtvrťáky (v tomto věku až o hlavu nebo dvě větší a hlavně o mnoho kouzelně zdatnější), když už určitě něco ví o nebelvírské "partě", ale mamlasové se najdou v každé koleji ( i když od zmijozelských bych tento druh odvahy zrovna nečekala). Taky jsi nám mohla říci, kde strávila Sam ty několikery prázdiny (u Snapea očividně ne :) ), ale to jsou skutečně jenom drobnosti a moje šťouravost. Rozhodně to vypadá jako dobrá kapitola, která nám konečně ukazuje směr budoucího děje (aneb podle prastarého členění dramatu jsme úspěšně absolvovali stadium expozice a přecházíme do stadia kolize). A konec vyhlíží správně dramaticky a velmi slibně :)
kukajda
Ani se mi nechce věřit, že je ta kapitola tak špatná, že ani nestojí za to ji zkritizovat :-( Holt se budu muset příště víc snažit.

 
Kdo chce, ať čte. Kdo nechce, ať odejde a nerozhlašuje, že nechce, neboť na to nikdo není zvědavý. Vaše kukajda